Digitální a ofsetový tisk

Naše firma nabízí kompletní tiskové služby v oblasti digitálního a ofsetového tisku včetně navazujících prací jako je knihařské zpracování, ořez, výsek, bigování, lakování, laminace atd. Vaši tiskovou produkci můžeme navíc dotvořit pomocí ražby (ražba za horka fólií, slepotisk). Spojením ražby, digitálního či ofsetového tisku a vysoce kvalitních grafických papírů lze vždy docílit jedinečných, luxusně vyhlížejících tiskovin.


Digitální tisk je vhodný zejména k malonákladové realizaci tiskovin v řádech jednotek až stovek kusů. Digitálním tiskem si tak u nás můžete nechat zhotovit např. vizitky, letáky, plakáty, kancelářské papíry, desky, bloky, vouchery, přání, ale i jednodušší brožury, katalogy výroční zprávy atd. Tiskneme na strojích Xerox Color C75 a HP Color LaserJet 4700. Digitální tisk už je v dnešní době kvalitou srovnatelný s ofsetovým tiskem a při menších nákladech ekonomičtější, neboť u něj není nutná speciální předtisková příprava.


Ofsetový tisk je určen k produkci větších tiskových nákladů, od řádově stovkových až zejména po tisícové. U ofsetového tisku je nutná předtisková příprava (osvit filmu, CTP desky), která může právě nízké náklady neúměrně prodražit. S volbou mezi digitálním a ofsetovým tiskem Vám ochotně poradíme. Technikou ofsetového tisku zhotovujeme vizitky, letáky, plakáty, brožury, programy, prospekty, katalogy, knihy, časopisy, kalendáře a další tiskoviny dle Vašich přání. Tiskneme na strojích Man Roland 305 a KBA Performa vybavených technologií CIP3 a plně propojených s jednotkou CTP Agfa Galileo.


V naší pobočce v ulici U družstva Repo 1056/3 v Praze 4 - Nuslích nabízíme také kopírovací služby, skenování, tisk z elektronických médií, laminaci, kroužkovou vazbu (dle možností a množství na počkání).


Naše tiskárna Vám nabízí kompletní zpracování tiskovin od grafického návrhu až po dokončovací práce (laminace, lakování, ražba, výsek atd.).

Tisk:
vizitky, letáky, plakáty, kancelářské papíry, desky, bloky, průpisové papíry, prospekty, vouchery, brožury, katalogy, výroční zprávy, programy, časopisy, knihy, kalendáře a další dle požadavků

Vazby:
(na objednávku pro větší náklady) twin, V1, V2, V2 PUR, V3, V4, V8, ruční vazby