O nás

Foliotisk

(svatební oznámení, novoroční přání, promoční oznámení, smuteční oznámení, oznámení o narození, pozvánky, děkovné karty, ofsetový tisk, slepotisk, horká ražba fólií - zlacení, reliéfní ražba, digitální tisk, ofsetový tisk, razítka)

Zabýváme se návrhy a tiskem svatebních oznámení, novoročních přání, běžných tiskovin. Zhotovujeme výseky a slepotisky, vytváříme ražbu za horka zlatými, stříbrnými a dalšími lesklými fóliemi. Vyrábíme razítka, prodáváme vysoce kvalitní speciální grafické papíry, ze kterých také vyrábíme jak svatební oznámení, tak novoročenky, dárkové kartičky, pozvánky, promoční oznámení, děkovné karty, oznámení o narození dítěte, gratulace a jiné. Tiskneme také ofsetovým tiskem kompletní tiskoviny pro firmy i jednotlivce, od vizitek a obálek po formuláře na průpisový papir. Dopisní papíry, obálky, vizitky a svatební oznámení  je možné potisknout i slepotiskem či ražbou za horka. Rádi zpracujeme Vaše vlastní návrhy novoročenek, svatebních oznámení a dalších tiskovin.

U nás si můžete vybrat svatební oznámení z naší originální produkce, či z dalších 7 katalogů různých dodavatelů, což je jedna z nejucelenějších nabídek v Praze i v celé ČR!

Rádi vás přivítáme v naší firmě na adrese U družstva Repo 1056/3, 140 00 Praha 4 - Nusle.